Spouštíme TRUELI.cz

terapie barevným světlem

Zajímáme se o nejnovější vědecké objevy v oblasti barevného světla a jeho blahodárných účinků na lidský organismus. Baví nás rozvíjet se. Produkty, které nabízíme nejdříve zkoušíme sami na sobě. Vidíme-li jejich hodnotu, nabízíme je dále. A stejně tak odpovídáme i na objektivní potřeby dnešní doby.

Dle posledních průzkumů tráví průměrný Evropan pouze 7-10% času z celého dne venku, tudíž pouze ze 7%-10% je vystaven přirozeným frekvencím ze slunečního záření. Je zde tudíž velká společenská poptávka po kvalitním plno-spektrálním a stabilním světle určenému do vnitřních prostor a zároveň vzrůstající zájem o využití terapeutického potenciálu barev a jejich frekvencí. Jsou to znalosti a dovednosti, které známe dobře od našich předků. Nyní tyto znalosti můžeme vidět ve světle nejnovějších vědeckých poznatků a těžit z jejich přínosů díky moderním přístrojům, jako těch od společnosti Sensortech.

Neustále se zvyšující zájem o světelné terapie a využití léčivého potenciálu světla a barev můžeme vidět třeba v počtu vědeckých publikací, který se za posledních cca 15 let exponenciálně zvyšuje, viz. publikace v NATIONAL LIBRARY OF MEDICINE. Nás oslovily hlavně práce vědců, doktorů, terapeutů, které uvádíme na našich stránkách. Podívejte se na zdroje naší inspirace.

S produkty od firmy Sensortech (světelnou modulací) spadající do oblasti terapie barevným světlem jsme se setkali již před mnoha lety a doslova jsme si je zamilovaly.

S příchodem nejmodernější technologie v podobě vysoce výkonných miniaturních čipů bylo možné tuhle technologii původně určenou pouze pro profesionály, vměstnat do tak malého zařízení, jako je např. SensoSphere nebo Sensolight. Zvláště Sensolight se tak díky tomu stal dostupný pro širokou veřejnost. Rozhodli jsme se tyto zařízení nabízet pro zákazníky v České republice s veškerou podporou a dokumentací v českém jazyce, včetně navazujících školení.

V červnu 2022 je založena společnost TrueLight, s.r.o a ve spolupráci s partnerskou organizací Sensortech Europe SAS oficiálně spouštíme 21.12.2022 internetový portál trueli.cz. Prostor pro edukaci, sdílení znalostí a zároveň prodej výrobků přes eshop

A protože je pro nás stejně důležité i osobní setkání, plánujeme na příští rok účast na seminářích, veletrzích a dalších kulturních akcích, kde budete moct vidět modulované světlo na živo. Akce budeme vypisovat zde na stránkách.

V roce 2023 chystáme také spolupráci na zajímavých projektech s partnerskými organizacemi, jejichž vize je podobná té naší. Dále chystáme publikační a edukační činnost v oblasti využití terapeutického potenciálu světla a barev.

Příspěvky budeme psát na náš blog a sociální sítě. Těšíme se na Vás.


Sensortech se věnuje výzkumu a vývoji přístrojů na bázi světelné terapie již více než 30 let. Přístroje od společnosti Sensortech Inc. působí na člověka komplexně a nastolují rovnováhu nejen na fyzické, ale i na mentální a emocionální úrovni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.